| tslex a întrebat:

deci...mai tineti minte superstiitile cu ceasul?laughing)...adica azi m am uitat de 4 ori la si un minut..cum mai sunt? ..eu stiu la si 59 te doreste, la fix te iubeste si la si un minut te inseala..inseamna ca azi m a inselaaaaaattt de muuuulte orilaughing). bine m am uitat de multe ori si la si 3 minute cand se zice ca se gadeste la tine.voi credeti in asta?laughingsau doar vi se pare amuzant?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E minciuna si mi se pare o prostie.

| Forev3rAlone a răspuns:

Stiu cum e laughing Eu apropae mereu ma uit la ceas la ore fixe.E numai fix sau 15:15, 14:14, etc. Rar am patit sa nu fie asa laughing

| XyYx a răspuns:

Hello! happy Sunt niste superstitii aiurea dar eu le stiu in felul urmator:
- la si 59 te inseala
- la fix te iubeste
- la si un minut te iubeste si mai mult big grin

| AnaLove444 a răspuns:

Este o prostie la fel ca si sfarsitul lumii pe 21.12. 2012.

| IuliaRoxana a răspuns:

La inceput am crezut dar acum nu mi se mai pare nu stiu ce chestie