| 6753 a întrebat:

Ha, Ha Sa va povestesc mai tineti minte acele intrebari cu barbatul insurat in fine cei care nu stiu sa se uite la intrebarile mele.Deci acel "barbat insurat" care l-am cunoscut pe mess acum 9 luni si care imi zicea ca sotia lui nul iubeste, ca nu face nu stiu ce.etc pai eu adevarul este ca il iubeam dar acum nu si m-am hotarat sa il uit ultima data cand am vosbit mi-a zis ca ma iubeste ( eu nu inteleg ce fel de iubire) apoi dupa 5 minute imi zicea de cate ori face sex pe saptamana si ca sotia lui munceste bla, bla eu nu inteleg nimic dupa cum vad nu ma iubeste dar intrebarea este:
Voi ce credeti? Mie mi se pare chiar ironic

5 răspunsuri:
| Anca a răspuns:

DEja da din colt in colt ca i sºa restrictionat accesul la bomboniera ta big grin

Incepe sa arunce cu pietre, pentru ca nu a mers cu vorba buna si cu declaratiile.

Asteapta-te sa te acuze de lucruri fara sens si sa-ti spuna, in caz ca renunti la el, ca el oricum nu si-ar fi lasat sotia, ca o iubeste si ca ei faceau sex salbatic in tot timpul asta ...si alte chestii de genul.

In final o sa vrea sa te raneasca pentru faptul ca nu mai are SEX de la tine.
Ce crezi ca vor barbatii insurati de la tinere?

Relatii serioase?!

Acum ca nu o sa mai fii tu, o sa fie in curand alta.

| Rukhsandra a răspuns:

Eu zic sa-l uiti pe tip ca nu merita sa ti la el niciun pichee hee
mai bine cautati un tip care nu e incurcat cu nevasta big grin

| melynda a răspuns:

Eu vreau sa stiu cati ani ai tu si cati are el. daca te rog sa imi raspunzi

| carmelita_3694 a răspuns:

Asta nu are ce face si te tine pe tine de vorba
parerea mea e ca nu e un om serios
mai bine nu te mai complici gandindu-te la el

| woody_9489 a răspuns:

Aaa. tu ai 14 ani.
el are mult mai mult daca e insurat.
da-l dracu de pedofil happy