| LoVeAnGeL96 a întrebat:

Deci maine la ora de romana o sa trebuiasca sa facem declaratii de dragoste la colegii de banca.Chestia e ca eu stau cu iubitul meu in banca si trebuie sa fie ceva frumos.Cea mai buna idee funda!

Răspuns Câştigător
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Dragostea inseamna sa respiri, sa speri, sa ierti. sa iubesti. Ador clipele in care imi esti alaturi.
Intotdeauna este greu sa gsesti persoana potrivita, persoana careia sa ii daruiesti tot ce ai mai bun.
Si iata ca am ajuns in punctul in care am intalnit persoana potrivita. Din acest moment simti ca plutesti, ca numai cel de langa tine conteaza.

1 răspuns:
| N0NameForY0u a răspuns:

Daca chiar il iubesti nu trebuie sa ai nevoie de repetii pentru asta.cand il vezi iti vin cuvintele imediat cuvintele.Succes!