| anonim_4396 a întrebat:

Hey TPUhappydeci prietenul meu(cu care sunt de doua luni)m-a invitat la majoratul sau, la o pensiune.Ideea e urmatoarea:sunt cu doi ani mai mica decat el, nu cunosc aproape pe nici unul din prietenii lui care vor fi acolo, nu stiu ce cadou sa-i iau, trebuie sa stau peste noapte acolo, si ce este mai rauworried nu stiu sa dansezcrying(... ce credeti? ar trebui sa merg? mentionez ca inca sunt virgina, si mi-e frica sa nu mi se intample cevathinking

3 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Ia-ti o prietena cu tine. uita-te la altim cum danseaza si fa si tuh la fel.
e normal sa nu vrei sa fi cu 2 si doar dupa 2 luni. daca nu te imbeti nu are ce sa ti se intample. si poti sa te duci acasa nu sa te culki acolo. iai cadou un ceashappy, o bratara din aia lata de care poarta baieti de arginthappy.

| Diux96 a răspuns:

Mai bine stai acasa.sau cel putin intreaba daca poti duce ceva prieten/prietena cu tinewinking

| claudiufarcas01 a răspuns:

Nu te duce poate patesti ceva si dupa... suferi