| biancakale555 a întrebat:

Hey TPU! Dupa ce am facut sex protejat cu iubitul meu, prima oara, a fost ok. Nu ma simteam diferit sau ceva, dar dupa ce am facut-o a doua oara dupa cateva ore a inceput sa ma usture si sa ma doara, iar acum dupa cateva zile am observat ca imi curge sange cand urinez. Ce inseamna asta?

4 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Probabil peretii vaginului au avut de suferit, din cauza ca nu erau lubrifiati. Iubitul tau cum se comporta in astfel de momente? Sa stii ca sexul ala dur si smecher din filmele xxx e o prostie cat se poate de mare, mai ales la primele partide de sex. Sper ca nu a fost cazul si la voi.

Citeste aici

https://www.doc.ro/sanatate/sangerare-vaginala-dupa-contact-sexual

https://www.drmax.ro/......ul-sexual-

| Emilian65 a răspuns:

Consulta un medic ginecolog sa vadă care sunt cauzele acestor sângerări.

| blackann a răspuns:

Mergi la ginecolog urgent. poate fi ori o prostie, ori ceva foarte grav.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De unde vrei sa stim noi ce inseamna aceasta? Ai medic ginecolog? Mergi maine la prima ora la el si roaga l sa te consulte, ce varsta ai? La sex si la prostii te duce capul, cand dai de belea faci pe proasta ne ceri sfaturi, inainte de a face sex de ce nu ai intrebat aici este bine daca fac sex la varsta mea? Spuneai frumos cîti ani ai si ti se raspundea nu, sexul se face numai in cadrul casatoriei si nici decum la 14 sau 15 ani, după varsta de 18 ani sau 21 de ani cand te maturizezi. Ce varsta ai?