| Andreea_3968 a întrebat:

am facut sex pentru prima oara acum 2 saptamani si m-a durut nu a curs sange atuncia dar dupa vreo doua zile ma ustura cand urinam, am facut iar sex dupa 7 zile, vreo 4 zile la rand si de ieri a inceput sa ma usture putin cand urinez si sa curga putin sange, imi vn sa urinez dar iese 2 picaturi de urina si putin sange...nu am cum sa merg la doctor ca nu stau prea aproape de vreun cabinet medical, a mai patit cineva asa ceva? Multumesc

4 răspunsuri:
| lyrics a răspuns:

J p mine ma ustura cand urinez dupa ce fac sex
hee hee

| Gigiku a răspuns:

Timpul le rezolva pe toate happy

| Dramaa a răspuns:

Senzatia urinara vine de la usturimea provocata de ruperea himenului. Totul s-ar putea sa treaca in curad probabil organsmul tau nu a primit bine aceasta schimbare.happy Dar va trece cand sangele va reintra in normal. Vorba ca Cand faci sex se schimba sangele nu e alandala are sambure de adevar. Cand o faci prima ora organsmul sufera niste schimbari.happy

| Mekeke a răspuns:

Daca te ustura dupa ce faci sex... e simplu...nu mai face sex