| Michaela89 a întrebat:

Durerile abdominale dupa sex sunt normale?

Răspuns Câştigător
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Daca ai facut strict sex sportiv, si nu ti-a placut, si nu ai ajuns la orgasm, se poate intampla sa ai si dureri, ca si atatea altele, care, desi poate au fost excitate, dar nu au si ajuns la orgasm, si atunci pot aparea aceste dureri!
Invata cum sa ajungi la orgasm facand Petting!
Ar trebui sa va invete mamele, ca oricat de aratos sau fain miroase un tip, nu inseaman ca si stie sa se ppoarte cu o tipa si sa o si conduca abil si fin catre orgasm!
Pentru mai multa siguranta, treci si pe la ginecolog, sa nu cumva sa ai altceva mai nasol!

6 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Daca baiatul a dat ca surdu in clopot da

| corbulalbrosu a răspuns:

NU,in nici un caz. Probabil ca o anumita componenta din organismul tau nu "functioneaza" perfect. S-ar putea ca vaginul, colul uterin sau uterul sa nu aiba conformatia corecta. Se impune o vizita la un cabinet ginecologic pentru o consultatie si eventual efectuarea unor investigatii de specialitate. Multa sanatate!

| mihai69 a răspuns:

În principiu, nu. Dar pot avea o explicație. Mergi la un ginecolog și cu siguranță o s-o afli.

| Coquina5 a răspuns:

Daca te-a babardit in buric, da, sunt normale.

| TheNigga a răspuns:

Dar cat de mare o avea mai? O ajuns pana in abdomen? laughing Mergi la ginecolog.

| Ggtx_Robert_2001 a răspuns:

Da sunt foarte normale