| anonim_4396 a întrebat:

E un baiat care
1.se uita la mine in timpul orelor, dar nu vrea ca eu sa stiu
2. aproape cu toate fetele din clasa vorbeste dar cu mine nu poate scoate nici 2 cuvinte.
3.in ora de sport cand jucam ceva m-a luat de mana, dar nu stiu sigura daca din greseala sau intentionat...
4.la balul de halloween oricum merge cu alta fata
5. E nou mutat in clasa si de cand a inceput scoala nu am vorbit absolut nimic
Credeti ca ma place sau vrea sa ma evite?
p. s:eu il plac putin...

Răspuns Câştigător
| AndreeaAS a răspuns:

Eu cred ca te place si probabil se duce cu alta fata ca ii e rusine sa vorbeasca cu tine si nu vrea sa fie singur la bal. Uita-te sa vezi ce face si in urmatoarele zile, poate o sa iti dai seama singura.

1 răspuns:
| andreeasorina15 a răspuns:

Sigur te place, nu vb cu tine pentru ca ori ii este rusine, ori este timid si nu stie cum sa iti zica ce simte pentru tine...merge cu acea fata pentru ca nu are cu cine sa mearga si nu vrea sa se faca de ras.