| PuffyPufosul a întrebat:

Imi place de un baiat din alta clasa, dar este o ora in care facem impreuna cu unii din clasa lui (cu el). Eu cred cai place de prietena mea fiindca se uita de fiecare data la ea, desi a facut-o robot, cam toti o plac pe ea..., dar nu ma deranjeaza ca o plac multi fiindca imi e prietena, infine. Si baiatul de care imi place sta cu unu care are o parere foarte proasta despre mine. In timpul orei nu mai sunt atenta la ce spune profesoara... As vrea sa vorbesc cu el dar de fiecare data cand ma uit la el am fluturasi in stomac si mai putin si "lesin". Voi ce credeti? Si ce sfat imi dati? Dau fundita la raspunsul cel mai bun.

2 răspunsuri:
| KiddaDot a răspuns:

Hmm.spuii.ca.nu poti sa vorbesti cu el... fata in fata?!smug atunci.incearca sa ii iei id.u.smug poti sa vorbesti cu el acolo.sa vezi ce parere are despre tine.smug daca e de rau.sa.l faci sa si.o schimbee...hai TPU! puteti devenii prieteni.smug sa.i zici ca.l placi.si sa devina mai mult.smug iti trebuie doar un pic de TPU! succes.;*

| ThEKiDDuTz a răspuns:

Kidda are dreptate.Incearca sa ii iei id, sau lasa emotile si vb cu el dar nu direct vb cu el prin biletele::::Biletele::::::
sper sa iti fiu de folos
mult noroc sa il cuceresti :X:X:X:X