| dulse a întrebat:

Baiatul pe care il plac este impreuna cu prietena mea si baiatul pe care ea il place este impreuna cu mine(ne-am pus impreuna doar ca sa ii facem gelosi pe ei doi) si baiatul cu care este prietena mea si pe care eu il plac cred ca s-a pus cu prietena mea tot ca sa ma faca pe mine geloasa pentru ca de fiecare data cand are ocazia imi zice geloaso ...am facut bine ca m-am pus cu acel baiat din razbunare?

2 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Sunteti cam batuti in cap,pe bune rolling on the floor. De ce v-ati combinat invers? Chiar nu puteti gandi? Combina-te frate cu tipul ala,care te place,si prietena ta cu celalalt, dooamne, cata prostie. rolling eyes

| DaughterOfDarkness a răspuns:

Ce complicat. Intr-o zi intalniti-va 2 4 si spuneti-va adevarul, iar apoi fiecare va fi impreuna cu cine va vrea.