| Katherineeeeee a întrebat:

imi puteti da mai mult poze sau siteuri cu poze cu case, haine, frizuri si acesorii victoriene? am nevoie pentru piesa de tatru si nu stiu in ce parte sa ma inclin. dau funda uriasa!(scuzati categoria, este foarte urgent)

1 răspuns:
| micutzu_4689 a răspuns:

Intra pe google si scrie undeva sus in dreapta mai multe chestii tu dai pe imagini apoi iti va aparea o caseta iar alaturi va scria google imagini.scrii in caseta aia ce imagini doresti sa vezi si iti va da