| Didixu a întrebat:

Vreauu sa imi fac niste poze artistice dar nu imi vin idei in ce fel pot poza? ma puteti ajuta cu sfaturi sau siteuri cu astfel de pozehappyscuzati categoria dar e cea mai vizitata...

Răspuns Câştigător
| heyromania a răspuns:

Fa poza intr-un cadru natural, afara, iar daca a-i prinde si o vreme minunata ar fi perfect. P.S nu te pune in mijlocul pozei si incearca sa elimini ceea ce nu-i va interesa pe privitori, adica mai bine putin din picioare decat un copac scorojit cu tot felul de injuraturi sau mai bine o parte din par decat un animal mort jos.

1 răspuns: