| diavolitadulce a întrebat:

Ma aflu intr-o situatie nasparlie rau de tot. Nici nu stiu de unde sa incep. Adica ma simt aiurea pentru ca niciodata nu am uitat ce am facut. Si aici nu ma refer la faptul ca m-am imbatat pentru ca nu am baut nimic.

Deci ieri am primit si eu primul sarut. Pana acum totul pare ok dar nu e deloc asa. Dupa mine a fost un simplu pupic de cateva secunde. nu stiu cred ca nici 5 secunde dar nici asa nu a fost. Pentru ca erau cateva persoane pe strada si se departase ingrozitor. Deci a durat mai bine de un minut caci altfel nu aveau cum sa dispara asa. Si nici nu au intrat in vreun magazin sau ceva. Ideea este alta.

Eu am fost constienta doar in primele 2 secunde, iar apoi nu stiu ce am facut. Parca eram prinsa intr.o transa. Nici macar nu am simtit si nu mi.am dat seama cand ne.am oprit. M-am trezit la un moment dat ca il tineam in brate, dar chiar nu stiu ce am facut. Aveam impresia ca am stat nemiscata, dar el sustine ca a fost un sarut frantuzesc. Vi s.a intamplat vreodata asa ceva? este normal?

Răspuns Câştigător
| Ycu a răspuns:

Draga se numeste euforie, nu neaparat ca ai uitat ce s-a intamplat doar ca timpul trece mult mai repede cand esti fericita, cand o sa faci prima data dragoste la fel ti se va parea ca adurat cateva minute.

34 răspunsuri:
| diavolitadulce explică (pentru Azµre):

Da. bine inteles

| bibiiiy a răspuns (pentru HabarNamPeCePlanetaTraiesc):

rolling on the floor))))))))))) Morrr!rolling on the floor)))

| diavolitadulce explică (pentru bibiiiy):

Mda gluma a fost buna dar nu prea

| clicksnap a răspuns (pentru HabarNamPeCePlanetaTraiesc):

laughing)))))) cat de tare