| diavolitadulce a întrebat:

Ma aflu intr-o situatie nasparlie rau de tot. Nici nu stiu de unde sa incep. Adica ma simt aiurea pentru ca niciodata nu am uitat ce am facut. Si aici nu ma refer la faptul ca m-am imbatat pentru ca nu am baut nimic.

Deci ieri am primit si eu primul sarut. Pana acum totul pare ok dar nu e deloc asa. Dupa mine a fost un simplu pupic de cateva secunde. nu stiu cred ca nici 5 secunde dar nici asa nu a fost. Pentru ca erau cateva persoane pe strada si se departase ingrozitor. Deci a durat mai bine de un minut caci altfel nu aveau cum sa dispara asa. Si nici nu au intrat in vreun magazin sau ceva. Ideea este alta.

Eu am fost constienta doar in primele 2 secunde, iar apoi nu stiu ce am facut. Parca eram prinsa intr.o transa. Nici macar nu am simtit si nu mi.am dat seama cand ne.am oprit. M-am trezit la un moment dat ca il tineam in brate, dar chiar nu stiu ce am facut. Aveam impresia ca am stat nemiscata, dar el sustine ca a fost un sarut frantuzesc. Vi s.a intamplat vreodata asa ceva? este normal?

Răspuns Câştigător
| Ycu a răspuns:

Draga se numeste euforie, nu neaparat ca ai uitat ce s-a intamplat doar ca timpul trece mult mai repede cand esti fericita, cand o sa faci prima data dragoste la fel ti se va parea ca adurat cateva minute.

34 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Te-ai drogat?

| diavolitadulce explică (pentru Azµre):

Imi pare rau dar nu fac asa ceva

| Azµre a răspuns (pentru diavolitadulce):

Atunci ce s-a întâmplat? Ți se pare ciudat că te-ai sărutat mult?

| diavolitadulce explică (pentru Azµre):

Ca m-am sarutat mult nu, ca nu stiu ce, cat si cum am facut. ei bine da

| Azµre a răspuns (pentru diavolitadulce):

Până la urmă despre ce este vorba? În întrebarea ta nu ai avut niciun pic de coerență.

| Ycu a răspuns (pentru diavolitadulce):

Draga se numeste euforie, nu neaparat ca ai uitat ce s-a intamplat doar ca timpul trece mult mai repede cand esti fericita, cand o sa faci prima data dragoste la fel ti se va parea ca adurat cateva minute.

| Zenit313 a răspuns:

Este normal, stai linistita laughing

| diavolitadulce explică (pentru Zenit313):

Chiar este? Adica ai patit la fel?

| Zenit313 a răspuns (pentru diavolitadulce):

Fiecare moment langa persona pe care o iubesc este asemanator! happy

Răspuns utilizator avertizat
| diavolitadulce explică:

Imi pare rau, dar de la un sarut pana la ceea ce spui tu este cale lunga. si chiar ma deranjeaza cand sunt comparata cu celelalte fete de varsta mea. serios acum ce ocazie sa retez si mai ales la varsta asta?

| Fluturaș34 a răspuns:

E ceva absolut normalbig grin Sunt sigura ca multora dintre noi ni s-a mai intamplat asa ceva si plus poti trece acest moment ca " senzatie" big grin

| diavolitadulce explică (pentru Fluturaș34):

Dar chiar ma simt aiurea ca nu stiu ce s-a intamplat. Parca eram pierduta in spatiu

| Fluturaș34 a răspuns (pentru diavolitadulce):

Fiecare interpreteaza cum vrea sau cum doreste, nu da importanta lucrurilor "negativiste" happy Pana la urma nu s-a intamplat nimic rau, a fost vorba de acele cateva 5 secunde, nu?

| diavolitadulce explică (pentru Fluturaș34):

Nu. pentru ca acasa mi-am dat seama ca prietenii lui erau in fata noastra, se duceau la o scoala undeva si nu aveau cum sa plece atat de repede. eram pe o strada lunga si era imposibil sa plece asa repede. 5 secunde am crezut eu ca ai fost pentru ca pur si simplu eram prinsa intr-o transa

| Fluturaș34 a răspuns (pentru diavolitadulce):

Pare ciudat atunci thinking Nici daca consumai alcool nu puteai sa nu-ti aduci aminte sau ceva de genul

| diavolitadulce explică (pentru Fluturaș34):

Si mie mi se pare la fel de ciudat. Adica nu am realizat nici cand ne-am opric ci la cateva secunde mai tarziu cand ma tinea in brate

| Fluturaș34 a răspuns (pentru diavolitadulce):

Da-mi add daca vrei pe mess si mai vorbim :O3

| diavolitadulce explică (pentru Fluturaș34):

Da tu add la id p_rasfatata_official

| Azµre a răspuns (pentru diavolitadulce):

Pot să dau să vorbim, să nu mor și eu prost?

| diavolitadulce explică (pentru Azµre):

Da. bine inteles

| ThisSummerIsZu a răspuns:

Oau... mie unu nu mi s-a intamplat dar tot ce e posibil, probabil ai fost foarte emotionata de moment, presupun ca astepti demult sa se intample happy

| diavolitadulce explică (pentru ThisSummerIsZu):

Sa stii ca da. noi ne aflam practic intr.o relatie la distanta si asteptam de luni bune sa ne vedem. chiar eram nerabdatoare

| ThisSummerIsZu a răspuns (pentru diavolitadulce):

Ce frumos:X... destul de sigur ai trait momentul din plinhappy

| diavolitadulce explică (pentru ThisSummerIsZu):

Sa stii ca asa e

| NimeniNu a răspuns:

Mi se pare imposibil laughing Decat daca ai fost undeva si ti-a pus cineva ceva in bautura. Sau daca nu cumva te-a drogat el. Altfel nu-mi explic. Nu mi s-a intamplat niciodata asa ceva laughing

| diavolitadulce explică (pentru NimeniNu):

Am baut apa acasa. de atunci..nimic. absolut nimic. nu am baut sau nimic care sa ma faca sa ma simt ciudat

| NimeniNu a răspuns (pentru diavolitadulce):

Inseamna ca nu am mai patit eu asta inainte si mi se pare ciudat. Unii observ ca au zis ca e normal. Poate este. Adevarat : si emotiile au efectele lor.

| diavolitadulce explică (pentru NimeniNu):

Sa stii ca asa e. eram destul de emotionata