| DarkBlood32 a întrebat:

Imi scuzati categoria. sad ...ok..hai sa incepem.
Deci ieri mergeam cu bicicleta mea pe trotuar,destul de departe mergeam,iar apoi in timp ce m-am intors spre casa nu am mai putut sa merg sa m-a oprit colegul meu. happy El mi-a zis sa il astept ca sa-si ia si el biciclt ca sa mergem impreuna, l-am asteptat si a venit. Apoi ne-am plimbat, nu foarte departe dar ne-am plimbat ceva.Noi doi am obosit si i-am zis "Pa, pa..hai ca plec!" apoi el mi-a zis sa stau cateva minute...si ce credeti ca a facut? m-a luat repede de mana si m-a dus langa un copac din apropierea casei lui apoi ne-am sarutat..pe gurita big grin big grin big grin
Era primul meu sarut din viata mea. tongue dar problema este ca ne-a vazut un colega tot de-a noastra din clasa care este mai paracioasa de fel. sad A trecut pe langa noi dar nu ne-a zis nimic si a plecat, noi ne-am oprit din sarut, a durat aproape 8 minute minute sarutul...frantuzesc ...doamne! crying laughing Apoi am plecat cu bicicleta indreptandu-ma spre casa, si iar am vazut-o. Apoi ea m-a oprit din mersul pe bicicleta pentru cateva secunde mici si mi-a zis c-o sa ma spuna nu stiu cui cand incepem scoala. crying crying crying crying crying crying crying crying crying Mi-e tare frica! Ce sa fac? Avand in vedere ca am 12 ani.

Răspuns Câştigător
| Crucified a răspuns:

Colega ta este invidioasa pe tine. Si ce daca te spune? N-o baga in seama. Acum esti in vacanta. Funda obligatorie! crying

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Si cei daca ai 12 ani, e viata ta si faci ce vrei, nu stiu ce castiga colega ta daca te pareste dar da dovada ca e invidioasa

| MishikiCrisy a răspuns:

Nu se intampla nimic! Bravo tie, ti-ai facut un iubit! Ce daca te paraste? E foarte geloasa si mai mult, te va face mai populara si mai indragita. happy Adica, doar ai un iubit. happy

| mihlex94 a răspuns:

8 minute? serios?rolling on the floor)...hai sa fim seriosilaughing)))

| MyEssence a răspuns:

Sii ce daca?! Asta e...colega ta e geloasa, si ii poti spune asta si tu ei(despre gelozie), iar daca cumva parintii tai nu inteleg...ehh..o sa treaca si asta si mai apoi o sa prinda si ei ideeabatting eyelashes Stai linistita! Nu e nimic gravwinking

| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

Si ce daca spune?
Iti e rusine de asta?
Probabil moare de ciuda in momentul asta acea colega laughing.
Nu-i baga in seama pe ceilalti!
Apropo: sarut de 8 minute? E cam mult laughing.
Bafta!

| tuttyFresh a răspuns:

Bravo tie! atata timp cat parintii nu au nimica de spus nu are ce sa zica aia... felicitari