| PirvuMarian a întrebat:

Salut, daca am facut sex cu iubita neprotejat gen cateva secunde (30 de sec) si dupa m-am oprit pentru ca era prea periculos, dar a mai durat mult pana sa îmi dau drumul sunt sanse sa se fi întâmplat ceva?

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Sigur ca sunt sanse, mai ales daca a existat o ejaculare anterioara de la o masturbare si daca fata era in perioada fertila.
Nu inteleg totusi, de ce riscati sex neprotejat?
Este evident ca 30 de secunde de sex nu a satisfacut pe nimeni si totusi credeti ca a meritat riscul?