| ingrydutzza19999 a întrebat:

HEY TPU..ma puteti ajuta si pe mine cu o problema..deci am fost impreuna cu un baiat.dar ne-am despartit din diferite motive legate de el. apoi am fost suparati unul pe altul, nu am mai vorbit o saptamana. apoi brusc..ma sunat intr-o seara desii stia ca eram certati,si m-a intrebat ce am mai facut si batea apropouri ca a fost trist cand ne-am despartit,ca se gandeste numai la mine,numai la numele meu,,a spus ca sunt importanta etc dar pe strada,la scoala abia de ne zicem buna(e mai timid).dar inschimb din cate mi s-a zis,din cate am vazut ma priveste destul de des si intoare capul timid, sta prin preajma mea, si eu sincer as vrea sa ma impac cu el dar nu stiu cum sa ii zic..cum sa fac...ce sa fac..va rog ajutorr:* scuza-ti-ma daca m-ai sunt greseli dar am scris asta noaptea la 00 30 si sunt obosita. fara jigniri.

5 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Daca tu crezi ca se merita sa te impaci cu el, atunci fa si tu ceva apropouri si vezi ce se intampla.cel putin dati-va o sansa.
Dar daca esti micuta, eu zic sa mai astepti si vei vedea realitatea.
O zi frumosasa sa aihappy

| neutrino a răspuns:

Ia si te odihneste si nu mai crede in toate minciunelele pe care ti le spun baietii.

| cristimihailov a răspuns:

Sfoara care s-a rupt... poate fi reinnodata.

Dar intotdeauna o sa ramana nodul...

| NameHarris a răspuns:

Baieti timizi sunt cei mai sinceri intr-o relatie si si de ce ca se indragoastesc foarte repede si uita si greu daca nu-i pasa de tine nu statea prin preajma tahappy Du-te si vorbeste cu el

| Littleman11 a răspuns:

Deci, incearca sa te duci si sa vorbesti cu el. Daca nu e badaran probabil va veti impaca daca nu succesuri.