| anonim_4396 a întrebat:

AJUTORR! m-a sunat azi cineva cu nr 08888888888 (11 cifre) si mi-a zis cum ma cheama ce fac in acel moment si stia totul despre mine... Ce sa fac? Am incercat sa sun dar zice ca acest nr nu exista

11 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Foarteee ciudat...Cred ca as muri de fica in locul tau!
Sau e pacaleala de 1 aprilie?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Interesant, pe bune. imi dai id-ul tau? vreau sa-mi spui si mie cum s-a intamplat toata treaba si poate iti mai dau sfaturi. :*

| mat31new a răspuns:

Inca nu a venit 1 aprilie.

| NemNUZ a răspuns:

Am citit undeva ca un numar cu multe cifre de 8 e detinut de... si ca niste oamenii de stiinta au incercat sa afle de unde se suna si au aflat ca nu e de pe pamant.(dar nu cred povestea asta) Te-am speriat? happy stai calma Ce poate sa ti se intample

| Mann02 a răspuns:

haha, poate ti-a inregistrat careva numele in telefon ca 088888... si tu ai crezut ca ala e numarul laughing sau poate vrei sa dai o teapa de 1 april da inca nu e aici happy

| CrissuCristina a răspuns:

Schimbati cartela! Si eu am fost fraiera si am sunat la numarul 072666666666666(15 cifre)si ma suna cineva in continuu, cand raspundeam imi spunea cu ce sunt imbracata.Esti sigura ca era 08888?

| RubyDonnahue a răspuns:

Chiar nu a fost pakleala de 1 aprilie si a sunat-o pe sora mea si dupa pe mine

| Cutitaru_Gelache_1991 a răspuns:

Tin minte ca acum vreo 5 ani eram disperat sa caut programe de vorbit gratis dupa calculator pe telefon mobil..si am gasit cateva, numai ca aveam unu smecher care sunam la cine vroiam si cand se uita cine suna eu puteam sa pun orice nr de tel sau orice nume, de obicei cand sunam selectam sa le arate gelu sefulaughingeram copil micbig grin

| DeyutZZZa22 a răspuns:

Nusht cat ii de ciudat da si p mine m-a sunat azi nr asta...m a km pus p ganduri sincer...

| OMGisAsdf a răspuns:

Stay chill. Este o aplicatie(numarul firmei care a facut aplicatia este ala, adica numarul default al aplicatiei) in care poti sa schimbi numele celui care apeleaza. Si gur a fost o farsa si nu crede orice zic unii. https://www.facebook.com/JustDial

| Blenche_Daniel_1993 a răspuns:

Ciudat.....si pe mine m-a sunat numarul asta astazi... dar nu am raspuns big grin