| dayana_9955 a întrebat:

maine ma duc pe la iubitu meu si problema este ca atunci cand ma intalnesc cu el ne pupam totul e ok dar nu prea ne sarutam.am incercat sa ma sarut cu el dar mereu a intrevenit cate ceva.cum se fac sau ce trebuie sa fac sa ma sarut cu el mai mult?
dau funda plz ajutati-ma
app si eu si el stim amun2 sa sarutamlaughing

3 răspunsuri:
| Relax_7124 a răspuns:

Ca sa faceti ceea ce vrei cu el, trebuie sa fi mai mult singura cu el mai mult ca de obiceiwinking
distractie placuta

funda?!puppy dog eyes

| mee_4833 a răspuns:

Nu se poate sa intervina tot timpul cevatongue. Poate nu ati incercat de mai multe oribig grin. Aaa.maine cand mergi la el o sa aveti timp cat vreti sa va sarutati :X.

| GeoxXy a răspuns:

Va puteti saruta si de o fata ca persoanele respective, o data de doua ori

Si cum spune Relax trebuie sa fi mai mult singura cu el

te pwpik kiss