| Timee೩ a întrebat:

kiss. Mi-e imi place de un baiat.Si si lui de mine. Dar el nu stie ca-mi place de el.Cum fac sa-i spun love struck? Ce sa fac love struck? Funda love struck

Răspuns Câştigător
| Elenutsaaaa a răspuns:

Pai nu stiu.comportate mai drăgăstos cu el.mai in gluma mai in serios ii spui ca`l placi.privirea.sa fie.,, senina''. daca pot sa zic asa.Multa bafta! Aştept raspuns.mesaj ceva.pe TPUlove struck.Bine?:X

5 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Te intelegeam daca iti placea de el si nu stiai daca te place sau nu. Dar daca stii ca te place, de ce nu te duci direct la el, sa-i spui ce ai pe suflet? Nu risti nimic.

| ŁīĸēÃĐŕēāϻ a răspuns:

Buna!
Pai spune-i cat mai repede pana nu pierzi ocazia. Poti sa-i spui in fata dar cand sunteti singuri sa nu creada ca-l iei la misto, pe mess, prin mesaje...fiecare are stilul lui. Eu zic ca oricare varianta ai alege-o (fata in fata, pe mess, mesaje) sa fie cat mai direct ca sa nu-l bulversezi

| Reyskate99 a răspuns:

Sa ii spui "apropo si mie imi place de tine"daca to zis el in fata ca ii place de tine

| kitty_1935 a răspuns:

Pai ii spui foarte simplu... Ca iti place de el si daca nu vrea sa iesiti la un film sau la o prajitura si cum zici ca ii place si lui de tine atunci sigur o sa fitiimpreuna. Bafta

| Madalin_8530 a răspuns:

Pune o prietena de a ta sa se dea in vorba cu el si sa ii spuna ca tie iti place de el...asa el va face primul pas