| anonim_4396 a întrebat:

moartea prin otravire e dureroasa?
P. S-mi-a murit cainele otravit si vreau sa stiu ce simti in alcel moment
batting eyelashes

6 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

De unde sa stim noi?

Nu cred ca a inviat vreunul dupa ca sa ne spuna...

Oricum, condoleante!

| Pitic a răspuns:

Nu simte durere
imi pare rau stiu sentimentul sad

| Aylee a răspuns:

Pai, te simti foarte slabit, fara chef, parca ti-a pierit fericirea, si incetul cu incetul ti se distruge tot sistemul imunitar, dupa somnul cel de veci. Imi pare rau pentru catelul tau, si eu am avut hamster, stiu cum e.

| andrada a răspuns:

Nu,nu e dureroasa
Imi pare rau pentru cainele tau sad

| DE3a94 a răspuns:

Incearca si ne spui si noua dupasmug

| mada00madalyna a răspuns:

Da este dureroasa deoarece otrava arde si organele interne.In acest timp cainele cade la pamant fiindui afectat sistemul nervos iar cand otrava patrunde in tot sangele cainele moare in dureri. Funda?