| azanda a întrebat:

nu stiu ce sa ma fac prietenu meu se poarta urat cu mine nu stiu de ce oare mai avem vreo sansa adica il iubesc dar nu stiu daca sentimentul e reciproc. Mai avem vreo sansa oare azi ne-am certat prosteste da cred ca el a pus la suflet (el a inceput primul) eu nu vreau sa il pierd vreau niste sfaturi. Multumesc

1 răspuns:
| jamaica13 a răspuns:

Sfatul meu este sa il lasi pe el sa faca primul pas, cu toate ca il iubesti si vrei sa iti fie aproape mereu. asa ca nu te gandi numai la ziua de maine, gandeste si la viata ta oks.ai grija de tine si iti doresc o relatie frumoasa si mult noroc in viata. te pupkiss