| liliana_8221 a întrebat:

revenind la intrebarea anterioara este vorba de acelasi baiat.cu o saptamana in urma am facut porumb copt pe strada eram mai multi dintre care si eu si acel baiat si cat am stat toata seara m-a tinut in brate mia vorbit frumos. mi s-au facut glume proaste de mau speriat el m-a luat in brate m-a linistit.prietena mea cea mai buna il terorizeaza ca sa fie cu mine dar el nu vrea.desi el ma ia in brate imi vorbeste frumos si imi spune tot nevasta si fratele lui cumnata.intr-o zi ma intreaba fratele lui ca ce mai sunt cu el in afara de cumnata si i-am zis ca de unde si pana unde sunt cumnata lui daca nu sunt cu fracsu? el: ca tu il placi el te place eu eu(fiind mai viteaza): daca vroiam sa fiu cu el eram pana acum dar nu am vrut(dar de fapt imi este rusine ca este unul dintre cei mai buni prieteni ai mei). si toti ii spun sa fie cu mine si el nu vrea si nu stiu ce sa mai cred astept raspunsuri
fundita si la restul voturi
Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| alylove15 a răspuns:

Te place asta e sigur...spune-i u ce simti pentru el.Uneori e enervant sa iti zica toate persoanele sa fiti impreuna poate de aceea nu face el pasul. poate el crede ca nu il placi. Spune-i ce simti si va fi totul frumos.
Mult succes!

| Nastia a răspuns:

Asa-s timizii.fi cu el ca o sa regreti.fa tu pasu.