| ktlina a întrebat:

scuzati-mi categoria dar este cea mai accesata. ei bine acum cateva sap cineva cunoscut mie mi-a instalat un antivirus, Avast si acum imi apare at cand deschid pc ca este ilegal. eu stiu ca l-a luat ilegal dar nu stiu ce se va intampla cu pc meu adica....va mege cu antivirusul asta ilegal sau nu?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

NU va merge! De fapt licenta de la el nu este buna. Ce versiune de avast ai?

(foloseste functia -> Raspunde din dreptul raspunsului. Vezi foto: http://i.imgur.com/N3Prx.jpg )