| xAlexis a întrebat:

Hey, TPU!(Scz categoria.)dar e cea mai accesata.
Vreau si eu filme de groaza in romana, online
Da dar nu filme din astea de nimic stiti voi sa ma ascund sub patura.

!
Fundaaa

3 răspunsuri:
| Laurretta a răspuns:

Buna.
Categoria Dragoste\Sex nu este cea mai accesata, ci Adolescenti.
Intra pe www.cinamax.ro

| Pisoiasul a răspuns:

Pai cel mai horror film pe care l-am vazut este Night of the demons-Noaptea demonilor(2005)...Bai stateam cu paturi si cu plapuma.dar eu al dreacu' vedem cu limina stinsa ca sa ma dau mareeelaughing).P.S: vezi sunt 3 partii mai porno.derulezi eventual cum am facut' eu