| anonim_4396 a întrebat:

URGENT PLEASE, de ce nu pot sa-mi schimb poza de la avatar? scuze de categorie dar am nevoie de un raspuns rapid

Răspuns Câştigător
| krystal02 a răspuns:

Messenger nu? nici eu nu pot. Este o problema de la ei. Pana maine se va rezolva sau o ora 2. Ai putina rabdarewinking.

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Avatarul de unde? De aici de pe TPU? De pe messenger? Skype, facebook, HI5?
Pentru TPU intra la editare profil aici http://www.tpu.ro/site-users/edit/ si in josul paginii ai ''Selecteaza imagine profil'' si ''rasfoire''. Click pe rasfoire si alegi o poza din pc pentru avatar. Poza nu o sa se vada instant decat dupa ce se reactualizeaza pagina ta de pe TPU.Asa ca stai linistita daca nu o vezi la avatar ca o sa apara mai tarziu.
Bafta!