| anonim_4396 a întrebat:

Ajutor, nu mai pot sa dau fundite si nici nu mi se vede poza pe profil, doar la intrebari. ce sa fac...si nici nu imi actualizeaza notificarile!
scuze de categorie, am nevoie de raspuns rapid

2 răspunsuri:
| AIRIUS a răspuns:

Buna!
Asta se intampla si datorita faptului ca site ul avand multi utilizatori online,nu cred ca are atata capaciate,asta am tras eu concluzia, cand am patit ca tine, numai puteam da funde.Hmmmm ce supararea mare si ce multi nervi aveam,pe atunci!
Dar asta s a rezolvat, ai un pic de rabdare, isi revine singur!
Numai bine!

| anonim_4396 explică (pentru AIRIUS):

Mersi frumos