| Buhaluci22 a întrebat:

Hey TPU!
Vara asta, eram impreuna cu un baiat..si relatia a durat 2 luni..si il iubeam mult.iar eu,ca o proasta,i-am dau o poza cu fundul meu.dar in poza nu se vedea fata mea.Dar i-am mai trimis si alte poze cu mine in chiloti,dar nu se vedea fundul, gen, poza de sus de la fata in jos, un fel de selfie..si dupa mi-a parut extrem de rau ca am facut asta, si voiam sa ma tot despart de el, dar imi era frica pentru ca poate dadea poza cuiva.Deci am ramas cu el impreuna inca vrei 2 saptamani. Dupa s-a despartit el de mine.Si ieri a zis, cand m-a vazut pe strada "Daca mai ramaneai cu mine impreuna imi sugeai si." Imi e frica ca va spune cuiva ca sunt o c*rva si dupa toata scoala imi va zice asa..ca el e mai popular in scoala.dar momentan nimeni nu mi-a zis nimic.Imi e frica sa nu spuna nimanui, si totusi regret ca am facut asta.Sunt considerata cumva o c*rva daca i-am trimis poza cu fundul meu? Faza e ca nu aveam nu stiu ce chiloti bagati in fund.Erau asa,un fel de boxeri, se vedea cam un sfert din fund, foarte putin.Restul era mao mult chilot. sper sa nu o luati in bataie de joc. Daca aveti chef sa va amuzati, apai nu va mai obositi sa comentati aiurea.Va rog, raspundeti cu cea mai mare sinceritate.Sunt un fel de c*rva sau nu?

Răspuns Câştigător
| Freya1 a răspuns:

Daca i-ai timis pe Facebook blocheazal si schimbati numele in primul rand.
Nu trebuia sa faci asta deoarece vezi ce consecinte au acuma.Nu iti mai face grij deoarece daca este baiat destept nu va zice la nimeni pentru ca risca amenzi usturatoare sau puscaria daca posteaza sau arata poze cu tine fara voia ta. Daca te santajaza sa ii spui si lui asta si in cel mai rau caz actioneaza si voreste cu un adult

10 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Nu eşti curvă, ci doar foarte naivă. Şi individul e un mare porc.

| Necunoscut112 a răspuns:

Este foarte important să nu te cerţi cu el sau să îl blochezi că s-ar putea să îl enervezi şi să arate poza. Nu mai discuta cu el si las-o așa. Dacă încearcă el să vorbească cu tine raspunde-i frumos. În timp va uita.

| Rux04 a răspuns:

Nu mai trimite poze din astea indiferent că e un cunoscut sau nu. Te poate considera curvă și poate pune aceste poze pe diverse siteuri. Există de asemenea riscul ca apoi să spună și altora.

| Buhaluci22 explică (pentru Rux04):

Multumesc de raspuns

| leapșa a răspuns:

Ai zis ca nu ti se vede fata, deci de ce te ingrijorezi?
Odata si odata se va lauda el cu pozele tale ca sa-i creasca orgoliul, dar tu sa nu te temi.
Poti spune ca ai luat poze de pe net si ca i-ai trimis, na... Sa nu mai faci asta.

| Livelord a răspuns:

In primul rand, ca sa-ti pot raspunde la intrebarea respectiva, mi-ar placea sa-mi spui care a fost motivul pentru care i-ai trimis astfel de poze.

| Buhaluci22 explică (pentru Livelord):

Nu stiu ce a fost in capul meu atuncea, dar stiu ca el mi-a spus sa ii trimit poze de genul. Oricun regret extrem de mult.

| H321G4U5 a răspuns:

Cuminteste-te! Daca mai faci de astea poti sa patesti si mai rau.
Depinde cu cati baieti ai stat si la cam cati ai dat poze cu tine. Daca ai dat la multi poze cu tine goala poti fi numita curva

| Buhaluci22 explică (pentru H321G4U5):

Am dat doar la unul.Si nu eram dezbracata total.

| H321G4U5 a răspuns (pentru Buhaluci22):

Ok deci nu esti.