| anonim_4396 a întrebat:

Hey TPU,
Voi cum v-ati descrie acum dupa mult timp primul sarut?
Ce parere aveti de micile nebunii ale tineretii in adolescenta? Au fost iele rele/bune....argumentati!
Funda!

4 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

Primul sarut?
Am inceput sa-mi traiesc viata intr-un alt ritm, inainte fusesem axata pe altceva, dar deindata cu primul sarut viata a luat o alta intorsatura, un capitol nou plin cu peripetii, am sarutat un baiat de care eram foarte indragostita, el fiind mai mare cu cinci ani, nu doresc sa povestesc mai multe, nu ar avea nicio importanta.
Adolescenta este cea mai grea parte a vietii deoarece, au loc anumite transformari, ne simtim maturi dar inca nu suntem destul de pregatiti pentru a ne declara cu adevarat maturi, si cu toate astea incepem sa facem anumite prostioare care incalc regulile compromitatoare ale parintilor, spunand ca este viata noastra si sa nu se adauge nimeni!
Apar anumite certuri, dar intr-un fel este frumos, cand ajungem la 18 ani, vom fii cu mult mai schimbati si acesti ani nu se vor mai putea readuce, deci traieste-ti viata din plin!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce intelegi prin micile nebunii din adolescenta?

| AndyLavy a răspuns:

Desi a fost intr-un loc foarte romantic si cu persoana pe care am iubit-o..probabil, sarutul a fost destul de sec, daca pot spune asa, nu am simtit mare lucru, si nu mi s-a parut cine stie ce mare scofala, eram doar un copil prost pe atunci...
Micile nebunii? eu am facut unele destul de mari, pe care nu le regret, a fost frumos palpitant, si imi amintesc cu drag, chiar daca acum nu mai am nicio legatura cu persoana respectiva.A fost intr-adevar nebunesc, am fost inconstienta si capabila de orice, acum cand stau si ma gandesc...imi dau seama cat de norocoasa am fost ca nu am patit nimic, in urma "prostiilor" pe care le-am facut, iar aici nu vorbesc de sex.
daca voi avea vreodata copii, voi avea ce sa le povestesc...
cea mai mare nebunie pe care am facut-o a fost sa plec, pentru un baiat, sa ma intalnesc cu el, acesta fiind din alt oras, la mare, si am plecat 3 zile de acasa lasand un bilet pe care am scris ca nu ma mai intorc daca anunta politialaughing aveam 15 ani...si minte mai deloc, dar a fost frumos. Si lista continua.

| alexandru112211 a răspuns:

Nu cred ca a fost mai mult decat un cac*t happy prima oara in excursie in autbouz a doua oara la panarama happy