| CherryGirl67 a întrebat:

Hey TPU:*

Vreau si eu ceva site-uri cu poze artistice "love" love struck

plzzpuppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| bby a răspuns:

Http://weheartit.com
e super :x
http://weheartit.com/tag/love
:-*

4 răspunsuri:
| Visecolorate a răspuns:

Poze artistice :X
Deviantart (gasesti de toate pentru toti)

| NoNameJunior a răspuns:

Buna! intra pe google si scrii:poze artistice cu indragostiti(sau ce doresti tu)sunphoto.iti vor aparea multe poze foarte dragute.Bafta!

| Ynna_7289 a răspuns:

Auzi "Facebook"
laughing

| Ciocolataa_1017 a răspuns:

Pai daca vrei. iti dau eu idei. scrii pe un caiet sau o foaie. love. si faci poza cu aparatul de fotografiat sau cu telefonul mobil daca vrei. este forte artistic. eu pe Facebook am o poza asa si am multe comuri artistice la eu. spre ca te'om ajutot. pup tuu. :X