| anonim_4396 a întrebat:

:X

Acum ceva timp, cand m-am desparit de prietenul meu, el ma tot suna si vorbeam, si dupa ceva vreme el si-a facut alta prietena. Si in timp ce era cu ea tot ma suna.
Dupa cateva zile, am aflat ca ii spusese prietenei sale ca sunt verisoara lui si ca de aia ma tot suna...

Abia dupa o luna sau doua i-a spus, ca de fapt sunt fosta lui prietena.

As vrea sa stiu, de ce i-a spus ca sunt verisoara lui?straight face

P. S. Stam in orase diferite, dar avem amandoi rudele in aelasi oras. Asa ne-am cunoscut si am fost aproape 5 luni impreuna

Fara sa faceti bazasad

Funda!:*
la cel mai bun raspuns, restul voturihappy

Răspuns Câştigător
| Iasmiine a răspuns:

Iti dai seama ca inca tine la tine si probabil s-a combinat cu fata aceea ca sa te uite pe tine si i-a spus ca esti verisoara lui pentru ca el vroia sa vorbeasca cu tine. N-o iubeste pe ea, te iubeste pe tine!

3 răspunsuri:
| KARINA2012 a răspuns:

Probabil si-a mintit actuala prietena sa scape de expicatii sau de eventualele supararari ale acesteia.In acest fel, putea sa vorbeasca cu amandoua.Probabil se mai gandea la tine si nu putea sa-si reprime dorinta de a conversa cu,, verisoara''lui.

| Cineva3 a răspuns:

Pai cred ca vroia sa nu o piarda pe ea, dar te mai iubeste asta e logic. Daca te tot suna chiar te mia iubeste. Intreaba-l daca te mai iubeste...Si vedeti voi.

| Ali191 a răspuns:

Iata cum e treaba: el te iubeste, dar trebuie sa fie impreuna cu fata ceea dintr-un motiv anume (poate parintii il obliga). El a spus ca esti verisoara lui ca actuala sa nu se supere. Si ti-a spus ca esti fosta prietena, la fel, ca actulala sa nu se supere.
Succes!