| Deniisze a întrebat:

Eu si o fata suntem cele mai bune prietene, dar ca orice alti prieteni ne mai si certam.Prietenul prietenei mele stiind ca noi suntem foarte apropiate una de cealalta a venit la mine sa ma intrebe cam ce ar vrea prietena de ziua ei. Vroia sa ii faca si el o surpriza destul de placuta! happy I-am spus ca o sa mergem amandoi in oras ca sa ii arat cam ceea ce mi-a aratat ea ca si-ar dori sau ar vrea sa si-l cumpere. Asa ca am plecat amandoi si in oras. Fara sa ne dam seama ca ea ne urmarea! happy Prietenul ei mai spunea o gluma mai vorbeam si noi cate ceva...si ea ne-a oprit foarte suparata si ne-a spus ca "cum am putut sa ii facem asa ceva" iar noi i-am spus ca nu este ceea ce pare si ca avem alte intentii, in niciun caz nu ma intalneam cu prietenul ei ca sa il fur straight face!
I-a explicat si el, i-am explicat si eu dar ea nu vrea sa inteleaga, practitc nu ma crede pe mine, nici macar pe el care ii este prieten de atata timp :-s!
Spuneti-mi ce sa fac ca ea sa vorbeasca iarasi cu mine si mai ales cu prietenul ei care este foarte trist sad!

Răspuns Câştigător
| nowgone a răspuns:

Daca chiar erati prietene asa bune. avea incredere in tinewinking mai ales ca...nu ati facut nimic dubios.
Incearca sa ii explicithinking e tot ce poti face.scuze nu ai de ce sa ii ceri pentru ca nu iai gresit cu nimicwinking.

2 răspunsuri:
| Deniisze explică:

Vorbeam '
ma scuzati de greseala! happy

| Rioko a răspuns:

Cere-ti scuze, arata-i intrebarea si intreab-o daca te crede acum si spune-i ca nu ai fi in stare de asa ceva...