| anonim_4396 a întrebat:

Hey! v+am povestit eu despre un baiat(fostul)Pe care inca il mai iubesc.Acum cam o saptamana, l+am tras deoparte si l-am intrebat daca vrea sa ne impacam, la care el:mai vorbim! si m-a sarutat.Cu 4 zile in urma am aflat de la prietena mea apropiata ca a discutat cu el si i-a zis ca tine la mine inca dar ca nu vrea sa fie cu mine.Astazi veneam cu o prietena de la baie si el era inca la scoala(el termina cand eu incep). spre surprinderea mea a venit la mine si m-a intrebat ce fac. I-am raspuns:bine. la scoala tu? Iar el:bine si eu. Iar timp de vreo 10 secunde ne-am holbat unul la altul. Apoi i-am zis:nu te mai obosi ca mi-a zis deja Cristina(prietena mea)El:ce ti-a zis? Eu:ce ati vbit voi El:pai stii ca am tinut la tine. inca mai tin.Si mi-a zis Cristina ca de fiecare data cand ne sarutam(si nu eram impreuna)plangeai. apoi mi-au dat lacrimile pentru prima data in fata lui.Pfff. mi-a zis:esti fraiera daca plangi. M-a luat in brate si mi-a zis sa ma duc in clasa. Dar strangerea aceea in brate a valorat cat 10000000000000 de saruturi. Ce credeti ca ar trebui sa fac? funda si sper ca nu a fost prea lunga povestioara mea incat sa va plictisesc.:*

Răspuns Câştigător
| teodortim a răspuns:

Hei, buna! sincer sa fiu nust daca as fi in stare sa vorbesc, pentru a iti da un sfat sau asa. dar ceea ce cred eu e ca daca el stie cand sa te ia in brate, si a reusit sa te faca fericita, si tu simti ca plutesti, asta conteaza cel mai mult pentru ca la o relatie saruturile sunt o "bucata" dintr-o jumate acea jumate care e el si imbratisarea, si sa stea cu tine la greu, sa iti vorbeasca frumos, sa te fascineze cu prezenta lui, sa iti dea mireasma de bucurie in clipele cand e langa tine, sunt "bucati" care formeaza acea jumatatebig grin! fi atenta la totalitatea gesturilor lui si daca te simti bine in prezenta lui, si nu se chinuie cand zice: o gluma, un compliment.eu zic ca se merita din plin sa ii dai si tu "bucati"din jumatatea ta! ALEGE CE SA IUBESTI, SI APOI IUBESTE CE AI ALES! Gbu!

4 răspunsuri:
| doinitza12 a răspuns:

Uital... daca nu a luat in consideratie lacrimile tale inseamna ca nu mai simte nimic

| ăăăă a răspuns:

Povestea ta m-a impresionat big grin.pai.ce pot eu sa-ti spun este sa-ti asculti inima. ea stie raspunul. dar daca vrei poti sa-l intrebi pe baiatul acela daca vrea sa fie cu tine.sau daca vrei poti sa-l inviti la un suc sau asa ceva...si sa discutati acolobig grin.
eu va urez mult succes:*!
si cred ca e un baiat specialwinking!
papa:*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu mai dai timp de gandire stii tu cum sunt baietii mai orgoliosi sper sa te impaci cu el multa bafta

| Biuțaaa a răspuns:

Eu as zice sa` l intrebi daca ar vrea sa fie ca tine impr iar daca zice ca nu, sa-i spui ca macar sa ramaneti prieteni` happy