| WannabeBarbie a întrebat:

Hey! Va intreb si eu ceva.Am 16 ani, 1.60 si 52-53 de kg...Sunt chiar asa de grasa?crying:-s

10 răspunsuri:
| katy a răspuns:

Nu esti grasa esti ok

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Nu, e foarte bine asa!

| Daysukki a răspuns:

laughing eu am 14 ani si 50 kg laughing eu nu-s grasuta dar inalta; P stai linistita ca e ff bine

| LeuTz a răspuns:

La kilograme e bine, dar inaltimea si faptul ca esti sa zicem "indesata" te face sa arati grasa cand de fapt nu esti.Cea care te devantajeaza este inaltimea nu greutatea

| GuessWho a răspuns:

Esti perfectalaughing:X
Eu am 15 ani, 1, 60 si 43 de kg:-ss
blushing
Oricum mie se pare ca-mi sta bine!laughing

| MariusB12 a răspuns:

Unele din voi aveți niște griji... live your life lady, mai lasă oglinda. Sincer.

| VenomGirl a răspuns:

Bai,sincer mie nu mi se pare.adica am fete de in clasa de vreo 14-15 ani, cu o greutate mai mare decat a ta.
Sper sa nu tii cont de comentariile unor rautaciosihappy
Daca tie nu iti place, atunci incearca sa slabesti un pic.Nu diete sau infometare,ca nah,suntem in crestere...
Mai putine fainoase, nu mai mananci dupa ora 20, fructe si bei multa apa+ chiar daca ti se pare un cosmar sa renunti la Cola sau Pepsi,totusi fa-otongue
La categoria Sport sunt praf,dar daca iti place,ai putea merge prin parc sa faci o plimbare/sa alergi(macar in weekend, ca in timpul saptamanii nici eu nu am timp), plus ca s-a facut mai cald afarahappy
Sper ca am fost de ajutorhappy
Peace

| altcinevaaa a răspuns:

Daca tu la varsta si inaltimea asta 52 kg consideri ca esti grasa... inseamna ca esti nebuna tu esti dupa masuri cam perfectathinking parerea mea

| vika_7318 a răspuns:

Daca intrebi inseamna ca asa si te numesc...hm... eu nu cred ca esti grasa, eu am o prietena tot asa are 1.60 si 53 de kg si are o figura excelenta, relaxeazate)