| Tequila007 a întrebat:

Daca am 1.60 si 51 de kg cum e sunt grasa?

8 răspunsuri:
| Furculingură a răspuns:

E bine.
La 1.60 trebuie să ai 50-60 de kg.

| Fatamuntilor a răspuns:

E perfect asa; banuesc ca esti in crestere asa ca nu mai fa nimic

| Ironicnαme a răspuns:

Nu eşti grasă dar nici perfectă. happy

| Tequila007 explică (pentru Ironicnαme):

Pai cate kg ar trebui sa am ca sa fiu perfecta?

| Ironicnαme a răspuns (pentru Tequila007):

Perfecţiunea nu există, crede-mă. Eşti tocmai bine, de aceea spun că eşti între perfecţiune şi plinuţă.
Nu depăşi mai mult de 60 kg pentru că vei fi grasă. Părerea mea. big grin

| LordCroft a răspuns:

Parerea mea e ca stai bine da' mergea si un link de la o poza de facebookwinking tongue

| MoZila15 a răspuns:

Ai un kg in plus. tongue

| EllaB99 a răspuns:

Greutatea ta este normala, nu-ti face griji.Dar te sfatuiesc sa nu treci de 55 de kg, 60 cel mult(desigur, asta este punctul meu de vedere)Mult succes!