| anonim_4396 a întrebat:

Hey va rog vreau nsite status mai de fitzee adica nici chiar sa ma laud :X funda :X

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cocalaro rolling eyes

| cryssbby a răspuns:

1. Prea parsiva pentru o lume atat de buna-Prea buna pentru o lume atat de parsiva.
2. "Nu sunt perfecta, nici nu vreau, nici nu pot…Sunt incapatanata si imi place asa cum sunt… Si daca nu`ti convine eu n`am sa plang! Ma Urasti? Problema Ta. Ma Copiezi? Nu`mi pasa.Ma Iubesti? Ce Bine. Un Sfat? Nu Te Lua De Viata Mea. te-am Amagit? S..."
3. "Ma Invidiezi? Incearca Sa Fi Mai Buna…Ce Te Intereseaza? Ai Zis Ce`ai Vrut? O Sa Si Ascultzi Ce Nu Vrei. Ca Sa te Multzumec? N`o Sa Ma Schimb Never` Rea? Cu Cine Merita. Ti-am Zis Ca Te Iubesc? Am Fost Sincera… Bunul Meu Simtz? Depinde De Al Tau..."

SPER ca te-am ajutat pup!

| кא๔ a răspuns:

1)Stii ca nu stau dupa noroc
Si daca vreau sa iasa fum
Stiu unde sa dau foc
Stii si tu ma tin de cuvant
Ca nu sunt genul care arunca promisiunile in vant
Stiu am un talent nativ
Sa folosesc un zambet fin pe post de sedativ... :X

2)Stiu sa iubesc, stiu sa ranesc, nu te juca sti bine ca pot trisa...
sunt cuminte si te fac doar din cuvinte!