| CandyES a întrebat:

Hey happy, vi se pare normal ca un baiat sa'si atinga iubita peste tot [ fara raspunsuri idioate oh go on] big grin

9 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Stii,el incearca, el vrea, el cere.
E dreptul ei sa accepte sau NU!

| EVOLUTION_5448 a răspuns:

Normal ca nu are voie. Iubita trebuie sa existe pe post de bibelou.
(la o astfel de intrebare... nici raspunsul nu poate fi serios).
Daca sti ca sta pentru tine ca ii place sa stea cu ea, daca nu este curva fata, daca au macar acolo cateva luni impreuna, daca totusi a trecut si ea de varsta "hai sa prefacem ca gatim"... etc etc.
Din moment ce pui astfel de intrebare oricum e clar ca nu e normal.

| Lummy a răspuns:

Depinde de cat timp sunt cei 2 impreuna... daca el o "atinge" din prima seara o sa creada ca e panarama:d

| LiveYourLife a răspuns:

Poate vrea altceva de la ea...
eu cred ca cine te iubeste cu adevarat poate sa astepte o vesnicie pana cand ii vei spune ca esti pregatita sa o faci...si ca s-o faci trebuie sa vina de la sine nu programat...

| poliku a răspuns:

Da mi se pare normal.Acum depinde daca sunteti iubiti si va cunoasteti indeajus, da e normal sa ii dai voie sa faca asta.
Daca vrei bineinteles.Nu e nimic rau in asta.
Sper ca te-am ajutat.Pe curand, ciao

| CandyES explică:

Pai si el ce parere va avea at? big grin

| Rurouni a răspuns:

Daca iubita are 12-13 ani, nu, nu mi se pare normal.

| ioska a răspuns:

Da,eu dupa 2 luni i-am facut tuseu rectalstraight face

| Nicol_2691 a răspuns:

Da. dar depinde de cat timp e accea fata cu acel baiat impreuna.