| CandyES a întrebat:

Hey, cum vi se pare un baiat care doreste sa'si vada iubita goala, si ii spune ca no sa-i faca nimic happy?

Răspuns Câştigător
| Mihai543215 a răspuns:

Depinde de baiat. si de varsta. Daca el e genu m romantic, nu e tzaran dala de la marghia care nu stie sa se cumpoarte cu fetele, sa zicem ca are si el o oarecare curiozitate... Dar tot nu mi se pare normal sa ii spui prietenei ca vrei sa o vezi goala... Mai zic sa iti spuna ca nu vrea sa iti fie rusine de el ( daca ai o varsta m mare si mai stai cu ea in apartament sau casa ) sa nu iti fie rusine sa stai in sutien in fata lui cand te schimbi, desi nu stiu e complicat depinde de fiecare baiat. Dar in orice caz, daca e unu m afemeiat, perververs sau tzaran eu zic sa nulaughingbig grin

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E tembel daca vrea sa o vada goala fara sa ii faca nimic.

| MMihai a răspuns:

Spune este una! Ce face practic, după asta, este alta!

| cristi202 a răspuns:

Ori nu se cunoaste pe sine insasi, ori e mincinos. Orice baiat cind isi vede iubita goala va dori sa faca mai mult. Asta e clar.

| Phutui a răspuns:

Mincinoslaughing))

| tpuu a răspuns:

O fraiereste pana face! happy. Nici un baiat [iubit d`fata] nu sta asa cand isi vede gagica` goalawinking. O fraiereste si sare pe eahappy. pana o lasa cu burta pana la gura!

| TheRomanticGuy a răspuns:

Daca eu as fi in locul acelui baiat (cunoscandu-ma f bine), [apropo sunt ffff romantic], nu as cere asa ceva.Mi se pare absurd si deplasat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un minciniooooos!

Răspuns utilizator avertizat
| fixpix a răspuns:

Gay.