| georgy30 a întrebat:

Hey! Voi la ce vârstă v-ati pensat? Rasp serioase dau FUNDA si Voturi...scuze categ

Răspuns Câştigător
| RXN a răspuns:

Am inceput de pe la vreo 12-13 ani.thinking

11 răspunsuri:
| Chimilica a răspuns:

Stiti unele va dati mari ca v-ati pensat devreme ce e cu asta? Eu pe la 11-12 sincer, mi le-am stricat prima oara eu singura. Si tu Gabita, de ce te dai mare? Oricum esti urata. Apreciez raspunsurile celor de mai sus. Pupici :*

| Candice a răspuns:

11-12 ani

| cosmin21 a răspuns:

Eu ca baiat de la 18 ani am inceput sa ma penses doar intre sprancene, pentru ca imi crescuse cateva fire inestetice.

| GeorgiSiAtat a răspuns:

Pe la 12 ani si ceva.acum am 13hee hee

| GeorgiSiAtat a răspuns:

Aa da.si eu mi le-am stricat singura. spranceana stanga are miki probleme laughing

| AngiiiBlake a răspuns:

Am 14 ani si inca nu m`am pensat. Mama nu ma lasa inca pentru ca spune ca dupa aceea o sa`mi creasca mai des si din`astea.

| Sw33ty_9502 a răspuns:

Am 11 si nu m-am pensat si nici nu vreau prea devreme.

| magdaa a răspuns:

La 13 ani :*

| An0N1M a răspuns:

La 14 ani am inceput sa ma pensez funda?

| Deniiisa a răspuns:

Eu de la vreo 13 anii. da depinde si ce forma ai. si cat de mare este firul de par. daca ai o fosrma frumoasa nu are rost sa incepi a te pensa.

| SecretGirls a răspuns:

Pai eu am inceput sa ma pensez la 10 ani tongue