| JustMe_9688 a întrebat:

Hey! voiam sa va intreb...de ce se tem unii baietii cand trebuie' sa faca dragoste cu o virgina? :d

7 răspunsuri:
| liviu42 a răspuns:

De complicatii. dupa sex si din lipsa experientza.

| AnNe a răspuns:

Deoarece virginele aduc numai necazuri/./

| MyNameIsNotImportant a răspuns:

Le e frica sa nu faca ceva gresit.sau nu vor pur si simplu sa se complice cu asa ceva.deobicei fata se ataseaza ff mult de baiatul cu care a facut prima data dragoste

| szergiu a răspuns:

Pentru ca fata care urmeaza sa o dezvirgineze o sa ramana agatata de gatul lui o gramada da timp, posibil sa aiba probleme cu parintii daca mama lor o sa spuna "hai la un control ", + lipsa fetei de experienta. happy.

| Heys a răspuns:

Bine puntat AnNe esti tare si eu ma gandeam tot la astalaughing

Răspuns utilizator avertizat
| mamasita00 a răspuns:

Pentru ca pe ea o va durea si poate nu stiu cum sa simplifice asta.
Sau poate ca pentru fata va inseamna foarte mult. iar pentru baiat e doar sex.