| ZyReXe a întrebat:

Hey Vreau sa imi cumpar Yoyo

Imi puteti spune ce yoyo sa cumpar pentru incepatori cu pret pana in 50 lei

Si daca exista Magazine de yoyo in Sibiu

Am vazut Yoyo duncan dar nu stiu daca este bun pe internet

6 răspunsuri:
| BlueBird a răspuns:

Eu am un yoyo dintr-o punga de pufuleti cu surprize straight face. Chair na'i gasit alta categorie? Mai bine o puneai la cauze nobile straight face.

| ZyReXe explică:

Mah eu vreau din acela mai fain nu din ala din punga de pufuleti care nici nu se intoarce si am ales categoria asta ca ii cea mai vizionata

| Tauru13 a răspuns:

Un yoyo pentru incepatori care costa 50 lei este FAST 201 cu sleep time 25-30 secunde si care te transforma din incepattor in avansat datorita sistemului de ajustare.eu sunt foate multumit de Fast 201 al meu si iti recomand sa cumperi dupa YoYoRomania.com funda?

| selylove a răspuns:

De ce ai ales categoria asa?

| Kiubby a răspuns:

Buna.Eu iti recomand velocity...este 70lei dar daca vrei ti l-as putea vinde eu pe al meu il am de 1 saptamana si nu m-am jucat decat vreo 3 zile cu el si nu-mi prea place... Daca vrei contacteazabig grin

| Erik_Weisz_1997 a răspuns:

Am eu un yoyo de vanzare (lunatic) rosu cu dungi albastre 220 lei!