| 12345679 a întrebat:

Hey vreau si eu statusuri pentru un baiat din care sa reiasa ca mi. e dor de el si dabia astept sa il vad, ca m.am saturat sa nu il vad deloc

Funda la cele mai frumoase!

Mersii~~~love strucklove struck

Răspuns Câştigător
| dincolodevise a răspuns:

Când îti spune lumea, nu prea îti convine, Ca nu ai ales una, mai buna ca mine!winking
Plâng si mama ma-ntreaba ce am, nu pot sa-i zic decât : " eu îl iubeam " sad.
Invata de acum sa ma cauti.Sa imi demonstrezi ca iti pasa, si sa ma apreciezi. Daca nu.Invata sa ma pierzi!winking
Si mai ramane o intreaga lume colorata.Iar daca timpul care trece nu te iarta. Sa-ti amintesti de prima data.
M-ai facut sa plang, mi-ai ranit sufletul.Se invarte roata si vei plange si tu!
Adaugam la tot un strop de gelozie.Si ne certam prea des,din cea mai mica prostie.
Orice-ar face acum, nu mai are rost, esti doar un fost pe care chiar daca-l iubesc, ma prefac ca nu-l cunosc.
Te-am iertat pentru ca tin la tine, oricum increderea pierduta, nu mai vine.
Da, mi-e dor de el, dar niciodata nu o sa recunosc!
O sa fiu mereu acolo sa te ridic...Nu o sa te las niciodata iti promit
Cred ca distanta ajuta. E doar un "test" pentru a te ajuta sa intelegi daca o persoana chiar tine la tine.

3 răspunsuri:
| Muppet a răspuns:

Damn. you should be here.
You are always there, you are everywhere, but right now I wish you were here!

| Dragana a răspuns:

Imi cade o lacrima`din ochii si nu stiu ce se`intampla cu mine! Un singur lucru stiu.IMI ESTE FOARTE DOR DE TINE!