| anonim_4396 a întrebat:

Hey! vroiam sa va rog, sa mi spuneti si mie cum se numesc urmatoarele sezoane
din Shugo Chara(banuiesc ca de la sez 2 in sus trebuie sa fie si niste nume, gen shugo chara party!)
deci imi spuneti
sezonul 2, 3, 4
se mai numesc si altfel sau doar asa
scuzati categoria dar vreau raspunsul repede
multumesc anticipat
funda

2 răspunsuri:
| bogdan14_5722 a răspuns:

De CEEEE? DE CEE? De ce faci asta, iti place sa ne enervezi? Pune draq intrebarea la alta categorie sau:

DUTE...

IN...

PI2DA MATII!

Pitzipoanco!

[Te rugam sa verifici enuntul pe care l-ai scris si sa elimini majusculele care nu sunt necesare! Iti reamintim ca majuscula (litera mare), nu se foloseste decat pentru prima litera din propozitie, pentru numele proprii si acronime (de ex.: ONU, CFR, UEFA).

Enunturile scrise numai cu litere mari sunt deranjante, inestetice si mai putin lizibile, asa ca am aprecia daca ai folosi majuscula numai atunci cand este cazul!

Echipa TPU.ro si ceilalti utilizatori iti multumesc!]

| HellsDoll12 a răspuns:

Bogdan14, ma scuzi ca ti am deranjat somnul, dar acest site este pentru a ajuta oameni, eu am nevoie de ajutor, dar ce sa vorbesti cu unii. chiar daca e categoria gresita, si doar odata am gresito si mi am cerut scuze, faceti tam tam. dar cand intrebare voi sau nu stiu cine de ce le raspundeti? desi intrebare sunt varza
dar ma rog