| CherryGirl67 a întrebat:

Heyy

Ce trebuie sa faca o fata pentru ca un baiat sa se excite?batting eyelashes

fundalove struck

fara sa faceti bazastraight face

Răspuns Câştigător
| Bogdan_6967 a răspuns:

De obicei un baiat se excita cand este sarutat la ureche, si mangaiatul unor zone mai intime il pot face sa se excite. De asemenea se poate excita, daca il lasi sa iti puna mana pe sani. Alta metoda ar fi sa ii dansezi usor lasciv in poala.

5 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Sa ii masezi penisullove struck sai faci laba

| cherrybomb a răspuns:

Incepi sa il saruti pe gat tandru pana cand, pe urma il musti de lobul urechi ii bagi mana pe sun tricou il mangai usor pe abdomen apoi te faci comoda in bratele lui. sigur il excitilaughing sunt fata si stiu happy

| Aanyaa a răspuns:

XtreneS aia poate sa si-o faca si singur, cum si tu probabil cu asta traiestilaughing doamne

| XtremeS a răspuns:

O laba

| Catalina_4664 a răspuns:

Ma deeobicei baietii se excita cand ii saruti langa ureche:X