| CherryGirl67 a întrebat:

Heyyy big hug

Ce inseamna daca un baiat ii spune unei fete ca are curu mare?straight face

fundalove struck

fara sa faceti bazasad

Răspuns Câştigător
| NeGaTiwE a răspuns:

Pai depinde poate sa ii zica in sens bun sau in sens rau happy depinde si cum o pus accentu cand a spus astawinkingpoate lui i-a placutwinkinglaughing

8 răspunsuri:
| FireNinja a răspuns:

Ca fata respectiva chiar are un cur mare?

| sweetgirl24 a răspuns:

Buna! Pai c-am nesimtit! Nu asa se poarta cu o fata!

| Pilotu a răspuns:

Pai inseamna ca fata are curul mare logic laughing

| Darly a răspuns:

Din cauza ca e rautacios a spus asa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate te placewinking

| bubultzz a răspuns:

Pai depinde cum este elhee hee Daca a zis asta nu inseamna ca trebuia sa zica cu rautate big grin Exista posibilitati sa zica asta doar in gluma sa iti arate ca tine la tinebatting eyelashes Dar se poate sa zica asta pentru ca se gandea la altceva straight face... Daca a zis cu rautate se poate spune ca este "nesimtit"oh go on desii...tu esti cea care ar trebui sa stii mai bine cum este el tongue

| godhas a răspuns:

Poate vrea sa ti-o puna in fund smug

| rastaman_8522 a răspuns:

Ca e un fraier mie imi plac femeile cu posteriorul mare si e una din chestiile la care ma uit la o femeie