| Blackrose18 a întrebat:

Heyy, fetelor, voi ati fost puse vreodata in zona de prietenie de catre un baiat? Ideea este ca, am avut o intalnire cu el, noi tot flirtam si am decis sa ne vedem, la prima intalnire totul a fost super, am avut multe in comun, multe de povestit, la plecare m-a imbratisat de doua ori, apoi am vorbit in alta zi pana la 5 dimineata, ne scriem mesaje, aseara m-a condus acasa pentru vreo 20 de minute(ne vazusem din greseala) ma tinea de mana, fiindca era drumul putin rau si mi-a spus ca la intalnirea cu mine a venit tot prin acel drum cu dificultate sa ajunga mai repede si ca eu am meritat. Apoi cand am ajuns acasa ne-am scris si am facut o glumita, eu plecasem undeva cu masina si i-am spus ca sunt in drum spre inima lui doar ca drumul este lung, iar el a spus ca este scurt dar greu, ideea este ca ador faptul ca el o ia incet, ca face pasi foarte mici, dar el imi povesteste uneori despre cum se intalneste cu altele si le f***, este sincer ce e drept, dar eu imi fac uneori impresia ca vrea sa fim doar prieteni, fiindca uneori spune ca simte ca eu as putea fi cea mai buna prietena a lui, ca eu il inteleg, baiatul asta ma face sa ametesc!

8 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă tot spui că amețești, propune-i o partidă, mai ales în momentul în care ești amețită bine. El vede cum e, cum stă treaba și poate se oprește la tine.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Dar daca zice ca se intalneste cu altele si le f... (cum ai spus tu), nu este putin de asteptat si evident sa faca si cu tine acelasi lucru? happy

A... sau asta vrei si tu? Pai atunci nu este nicio problema, sigur o sa se ajunga acolo. Probabil asa a vorbit si cu altele, tot ca si cu tine.

Deci la acest capitol, poti sta linistita. Numai bine si bafta sa ai!

| SG1995 a răspuns:

Păi poate tipul vrea doar o amică, de unde să viseze că tu vrei ceva mai mult.
Eu zic să nu te grăbești să i zici ce simți, vezi în primul rând ce caută în general: vrea o relație, sau vrea doar aventuri și ceva chill. Vezi dacă din punctul ăsta vă potriviți, and after push further discussion.
Ideea e că tipul dacă tipul e onest, o să îți zică dacă are sau nu nevoie de ceva stabil.

Răspuns utilizator avertizat
| Willis a răspuns:

Toate bune și frumoase.
Până la faptul că îți povestește că le fu_e pe unele, și pentru tine e foarte frumos și normal
Alta sau altele, nu acceptau așa ceva. Poate i-a vreo boală, și când ajunge și cu tine în pat, ți-o dă și ție.
Să vezi atunci dacă îți mai place.
?