| IssaV a întrebat:

Heyy. Mainee e ziua meaa \dancinglaughing hi hi!

27 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Aha. Asa, si? Fugi la culcare, ce-ar fi sa-si anunte ziua de nastere toti pokemonii de pe site?

| Floreenofficial a răspuns:

La multi ani! Sa cresti mare si sa ti se indeplineasca toate dorintele! :*

| Derye a răspuns:

Hai, fugi la somnic!

| ATHOS a răspuns:

La multi ani!

| tyana a răspuns:

La multi ani! Multa sanatate si sa ti se implineasca toate dorintele!happy

| Pho3nix a răspuns:

Condoleante.

Răspuns utilizator avertizat
| Ixchel a răspuns:

Şi? raised eyebrows
Ce-ar fi să scriem toţi când e ziua noastră?
Mai bine dăm un anunţ în ziar.
Ce D-zeu caută acest "anunţ" la "Dragoste şi sex"?

| Sოﺁℓε a răspuns:

Hey! la multi ani! sa ai tot ce iti doresti! cat implinesti?

| anduta160 a răspuns:

Sa fii fericita! La multi ani.

| Helpmeeveryday a răspuns:

La multi ani!

Dar nu trebuia sa ii anunti pe toti de pe sitelaughing

| anss23 a răspuns:

La multi ani! Iti doresc multa sanatate si fericire.thumbs up

| Jadis a răspuns:

Ce dracu? si ce daca? vrei sa ne dai de stire la toata populatia de aici ca sa iti spunem apoi la multi ani? fugi deaici ca esti penalaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

| Ros3Blu3 a răspuns:

UUU La multi aniiiiiiii! sa fii sanatoasaa fericita si iubitaaa sa tii se implineasca toaaaateee dorintele:X:X:X:X:X:X Partyyy\dancing Petrecere frumoasa :X:X

| Ros3Blu3 a răspuns:

Ce rautaciosi sunt unii big grin Eh lasa'i bucura'te de ziua ta :*

| Stella a răspuns:

La multsiii ani!big grin

| PoUfOuLeTe a răspuns:

La multi ani!

| MeduzaInaripata a răspuns:

Ai pregatit coliva? ( ia-o ca pe o gluma) La multi ani!

| cristiannn_8836 a răspuns:

La multi ani!happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Happy Birthday to you! big hug
Sa fii fericita!

| PureCherry a răspuns:

Daca am spune toti cand este ziua noastra. nu am mai avea loc de alte intrebari!

Oricum. la multi ani! Sa fi sanatoasa

| Shadow_8612 a răspuns:

@Ros3Blu3, ce-ai vrea sa ii spunem cu totii "la multi ani"? Ei, bine, eu n-o sa-i spun pentru simplul fapt ca si-a postat intrebarea la "Dragoste si Sex", de gaseam intrebarea la "Conversatii" sau la "Timp liber" mai ziceam, dar asa nu vad legatura + ca nu stiu pe cati ne intereseaza de ziua ta laughing.

| EddYYYY a răspuns:

Bravo sa sugi castravetele

| LuvingSe7en a răspuns:

La multi ani! sa fii sanatoasa si sa ai tot ce iti doresti!:*

| Dutsa_6079 a răspuns:

La multi ani:*
Si nu mai fiti asa rautaciosi, odata pe anul e ziua cuiva:*

| vulpea_2678 a răspuns:

Stiu ce urare vrei tu nebunuleeeebatting eyelashes...La mai multe partide de sex salbatic cu fete frumoase, La mai multe erectii si La mai multi metri in penis!