| Alinnnnnna a întrebat:

Heyyyyy.help please.invat in Franta si m-am indragostit de un Francez; vorbeam pe net uneori pina cand intr-o zi mi-a spus ca se plictiseste si l-am invitat in oras.Am iesit, am petrecut timpul foarte bine, si m-a petrecut pina acasa. Dupa 10 min. mi-a scris ca i-a placut foarte mult cum am petrecut timpul, chiar daca nu ma stia pina atunci. Dupa 2 zile de discutii pe net m-a invitat in weekend la film.Eu,trebuia sa merg la o matusa in Spania si am anulat intilnirea, dar i-am scris ca am putea merge vineri daca e liber. El vineri nu m-a sunat si nu mi-a scris toata ziua, si abia simbata mi-a scris ca-i pare rau.nu ma sunase pentru ca ar fi fost bolav si nu putea iesi si cv in genu:ne revedem curind. te pup)de atunci nu am mai intrat pe net.Si acum sint in Spania.si voi sta pina dupa Craciun.nu i-am raspuns inca la ultimul mesaj...sint in dilema.am auzit ca francezii ar avea o problema cu fetele din est, ma tem ca nu vrea nimic serios. Dar pe de alta parte, dupa ce ne-am vazut il vad mai deschis, adica observ ca i-am placut mult) oare are viitor realtia noastra? sau cel putin ce ma sfatuiti voi sa-i mai scriu? sau cum sa-l abordez? luind in consideratie ca eu sint zodia berbec si el e rac, adica e mult mai sensibil si mai linistit.)eu zic ca ne completam, asa cum sintem diversi.Help please, e chiar tare dragut si am nevoie de un ajutor.Mentionez ca nici macar daca are prietena nu stiu si nici n-am idee cum sa aflu.pe facebook nu are poze care mi-ar trezi banuiala.

6 răspunsuri:
| irina_5692 a răspuns:

Nu stiu ce sa spun.
Incearca mai intai de toate sa afli mai multe lucruri despre el, sa ajungi sa il cunosti putin mai bine.
Findca oameni de multe ori nu sunt ceea ce par.
Mult Noroc.

| HelpBoy a răspuns:

Nici eu nu inteleg nimic

| ribi a răspuns (pentru HelpBoy):

Si eu sunt tot in Franta si nu are nimeni nici o treaba cu fetele din est, ca sunt inebuniti dupa ele poate ca da. Ai venit aici ca sa atarni tot dupa un roman? sfatul meu e sa incerci ceva si sa va acordati o sansa daca tot va placeti, Nu aveti nimic de pierdut.

| Triple3XH a răspuns:

Relatiile in genul asta nu tin

| LaChatte a răspuns:

Nu inteleg nimic!

| Alinnnnnna explică (pentru LaChatte):

Ce nu intelegi? big grin