| AAA_9834 a întrebat:

Hi all, incep prin a spune ca ultima prietena am avut-o acum 1 an ca am suferit cam mult, acum insa simt nevoia unei persoane(iubite) langa mine? simt nevoia sa imbratisez tot timpul? din ce cauza? nu vreau rasp prostesti msss

6 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Si eu simt mereu nevoia asta de a tine in brate, desi am un iubit de multa vremehee hee. Deci nu e ceva exagerat sau unicat.

Eu zic ca e timpul sa gasesti o peroana care sa iti dea ceea ce cauti: iubire neconditionata.

Ai grija acum sa o cunosti mai bine inainte ca sa nu mai suferi.Bafta!

| Flav a răspuns:

Am un hamster. Se simte cam neglijat. Esti interesat?

| totEU_9066 a răspuns:

Stii de multe ori trebuie sa trecem si prin asta, chiar daca suntem intr-o relatie, sau nu. Iubirea adevarata sau mai bine zis the one poate fii chiar sub ochii tai si nici nu-ti dai seama, de ce nu incerci sa treci peste relatia care ai avut-o in trecut si sa intalnesti fete noi, nu suspina dupa fosta ca nu e prea bine, pentru ca te inchizi in tine si asa sincer nici o fata nu va vrea sa fie cu tine stiid ca tu suferi dupa alta. Simti toate asstea pe care le-ai mentionat pentru ca asa suntem noi oamenii, avem nevoie de asta si pentru asta traim in mare parte happy.
Iar pentru Belu Thomas care a spus ca e greu cu fetele din ziua de azi ca sunt materialiste sa stii ca nu sunt toate, eu sunt fata dar nu sunt materialista nu ma intereseaza banii ce hasna am ca sa fiu cu cineva pentru bani daca nu ma respecta sau vrea sa ma cumpere cu banii straight face parerea meawinking

| kiko_3973 a răspuns:

Suferi dupa ea, vrei sa ai pe cineva langa tine si sa-ti raspunda la sentimentehappy

| adriana_4416 a răspuns:

Nu te avanta asa intr-o noua relatie.
Rezolva-ti '' problema ta '', pentru ca ai o problema destul de mare.

Ai nevoie de afectiune, este normal.
Sunt sigura ca o sa gasesti persoana potrivita, dar ai grija ce alegi.

Gandeste-te de doua/trei ori inainte de a face un pas.
De ce?
Pentru ca sunt in joc sentimentele tale.

Ai grija de tine!

| BeluThomas a răspuns:

Si eu am sentimentu asta cateodata.dar? persoana iubita? Ca baiat sa fiu sincer? m-am cam sictirit de fetele din ziua de azi, care majoritatea pun prea mult pret pe lucrul material. pana mea, eu zic sa-ti vezi de ale tale.sa-ti faci griji pentru tine,pentru ce vrei face in viitor,pentru parintii tai, adevarati prieteni. bucura-te de ce ai. persoana iubita vine singura, nu trebuie sa o cautihappy