| Hirockers a întrebat:

Hi. Am o intrebare pentru fete, pentru cele care au incercat probabil:Este adevarat ca, manand porumb ne cresc sanii?

4 răspunsuri:
| foxi a răspuns:

Nu este adevarat!

| Miha a răspuns:

Of,iti zic sanii mari sunt un chin Am doua motive intemeiate: Se lasa repede si te fac mai grasa! Nu te grabi lasa organismul sa-si faca treabawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Porumbul are calitatea de a fermenta.a fermenta inseamna sa produca gaze care o parte o iau spre anus pentru a fi eliminate iar altele umfla alte organe printre care si sinii.Nu stiu ce au apelat tembelele alea la silicoane...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta ai auzit'o din desene animate asa'i? Ca si eu tot pe colo am auzit ceva de genu laughing, intr'un film de copii.

Pentru ce vrei sanii mai mari? Ca toti baietii sa te priveasca ca pe o vampa si tot ce sa ii intereseze sa fie cum sa te aduca mai repede in patul lor?